کدام گیاهان دارویی برای باردار شدن مفید هستند؟

کدام گیاهان دارویی برای باردار شدن مفید هستند؟

امتیاز دهید post

سیستم ایمنی بدن فرآیند تولید جنین را می تواند به عنوان یک تهدید زنان تشخیص داده و می تواند مانع باروری شده که دارو های گیاهی زیر مانع از این کار می شوند و غدد درون ریز را تحریک کنند و هورمون ها را به حالت تعادل بر می گردانند.

کوهوش سیاه:

از این گیاه سال های سال برای بارداری و تنظیم قاعدگی استفاده می شود. و برای اینکه خاصیت افزایش ادرار دارد. بخاطر دیر شدن قاعدگی موثر است.

شیرین بیان:

برای سم های بدن و حمایت سیستم غدد درون ریز بسیار موثر است و کمک بالایی به افزایش سیستم ایمنی بدن می کنند تا از هورمون های مفید بدن حفاظت کنند.

شبدر چمنی:

با افزایش قدرت باروری در زنان با ترکیبات مفیدی که دارد از جمله انواع ویتامین ها و کلسیم و منیزم زیادی به رحم انتقال می دهد و برای تنظیم اعصاب و هورمون های بدن مفید است.

سیب زمینی هندی وحشی:

به این سیب زمینی یام وحشی نیز می گویند که شانس بارداری را زیاد می کند و باید بعد از تخمک گذاری مصرف شود.

مارچوبه:

هم به صورت کپسول هست هم به صورت عصاره از این گیاه موجود می باشد که در تقویت باروری و مبارزه با استرس و افزایش مخاط دهانه رحم با تنظیم دوره قاعدگی است که بسیار مفید است.

مطالب پیشنهادی:

راه های بارداری سریع + ویتامین های بارداری

 خار مریم:

این گیاه در مناطقی از کشور های مختلف مانند استرالیا، نیوزیلند، ایران و … یافت می شود که بسیار مفید برای سلامت هورمون ها و پاکسازی کبد است.

 دارچین:

روی کاهش مقاومت انسولین تاثیر بسیار زیادی دارد که باعث جلوگیری از سندرم پلی کیستیک در زنان می شود که علت اصلی ناباروری در زنان است.

 گیاه پنج انگشت:

این گیاه دارای خواص بالایی است از جمله مانع بروز اختلالات قاعدگی، رفع درد ماهیانه و رفع عوارض یائسگی و … می شود. این گیاه باعث نارسایی تخمدان ها و به فرآیند تخم گذاری کمک بسزایی میکند.

جینسینگ:

این گیاه با تحقیقاتی که شده به درمان ناتوانی جنسی در مردان می شود و قدرت نعوظ و لذت آن ها را افزایش می دهد و میزان تستسترون و کیفیت منی دانه را افزایش می دهد.
منبع: رکنا