تعیین جنسیت با جوش شیرین + آموزش

تعیین جنسیت با جوش شیرین + آموزش

امتیاز دهید post

تست تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین یک افسانه قدیمی برای تعیین جنسیت است. اما آیا روش تشخیص جنسیت جنین با جوش شیرین صحت دارد؟ تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین چگونه انجام می شود؟

روش اصلی تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین+ آموزش

با ما باشید تا همه چیز را درمورد تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین برای شما شرح دهیم. خیلی از افراد زمانی که با یک زن باردار روبرو می شوند اولین سوالی که از او می پرسند این است که بچه اش پسر است یا  دختر، علاوه بر این خود والدین نیز دوست دارند در روزهای اولیه از جنسیت کودکشان آگاه شوند به همین علت بسیاری از مادران باردار با کمک تست آمنیوسنتز و یا سونوگرافی از دختر یا پسر بودن جنین خود خبردار می شوند. اما تست تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین  هم یک افسانه قدیمی برای تعیین جنسیت است.


تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین چگونه است؟

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین یکی از شیوه‌های انجام تست بارداری خانگی است که با ترکیب ادرار زن باردار با جوش شیرین انجام می‌گیرد. بر اساس این شیوه، با کف کردن یا کف نکردن جوش شیرین می‌توان دختر یا پسر بودن جنین را مشخص کرد. شاید بتوان این آزمایش را تا اندازه ای علمی دانست.
ترکیب جوش شیرین با اسید، سبب به وجود آمدن واکنش شده و اسید، کف یا حباب می‌کند. این تست بدین گونه است که اسیدیته یا PH ادرار زن باردار، بر اساس جنسیت کودک تغییر خواهد کرد. هرچند، علت کافی برای این مسئله وجود نداشته و عوامل دیگر هم می‌توانند بر حالت اسیدی ادرار اثر بگذارند.

مطالب پیشنهادی:

زنان باردار صبحانه چه بخورند؟ + 10 خوراکی مفید برای وعده صبحانه

همه چیز درباره زایمان در آب + فواید و مضرات

نحوه تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

برای تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین باید ناشتا باشید و ادرار صبحگاهی خود را درون ظرفی تمیز بریزید. آنگاه به نسبت مقدار ادرار، به آن جوش شیرین اضافه کرده و ببینید که آیا ادرار کف می‌کند یا نه. معمولا یک قاشق چای‌خوری جوش شیرین کافی است.

تفسیر نتایج جنسیت جنین با جوش شیرین

بعد از اضافه کردن جوش شیرین به ادرار دو حالت به وجود می آید: ادرار کف می‌کند یا ادرار تغییری نمی‌کند. چنانچه سطح ادرار کف کند، این باور وجود دارد که جنین، پسر است. چنانچه هیچ اتفاقی بین ادرار و جوش شیرین انجام نشد و جوش شیرین ته نشین شود، جنین دختر خواهد بود.

آیا نتایج تعیین جنسیت با جوش شیرین دقیق هستند؟

متاسفانه، نتایج آزمون تعیین جنسیت جوش شیرین تنها در نیمی از مواقع دقیق است. چون بسیاری از عوامل دیگر می توانند pH ادرار زن را تحت تاثیر قرار دهند، مانند:

– رژیم غذایی

– سطح هیدراتاسیون

– سنگ کلیه

– عفونت های دستگاه ادراری

از آنجایی که بسیاری از متغیرها بر میزان pH ادرار اثر می گذارند، چنانچه در یک روز چند بار آزمایش انجام دهید امکان دارد نتیجه های گوناگونی ببینید.

شیوه های قابل اعتماد

برای خانم های بارداری که دوست دارند پیش از تولد به جنسیت کودک خود پی ببرند، شیوه های مطمئن تری برای انجام این کار وجود دارد تا آزمایش جوش شیرین.

بعضی از راه های دقیق برای تعیین جنسیت نوزاد متولد نشده عبارتند از:

– سونوگرافی

– آزمایش خون DNA

– نمونه برداری از پرزهای کوریونی (CVS)

– آمنیوسنتز

آیا واقعا این تست درست است؟

ممکن است به علت تغییرات هورمونی بدن، محتوای اسیدی بودن بدن هم تغییر کند ولی هیچ گونه سند علمی برای اثبات آن وجود ندارد. فقط طبق گفته حرف قدیمی ها انجام میشود. امکان دارد نتیجه درست و یا اشتباه باشد.
منبع: اقتصاد آنلاین